Feladatok

Szerelő kollégáink feladatai közé tartozik többek között,
A gépjárművek műszaki állapotának és hibáinak felmérése
(műszerrel, szemrevételezéssel)
Hibalista elkészítése
Meghibásodott alkatrészek javítása, vagy cseréje
Járművek időszakos, karbantartó szervizelésének ellátása
(pl. olajcsere, fékellenőrzés, folyadékszintek ellenőrzése)
Szervizünkbe érkező járművek műszaki vizsgára, valamint
környezetvédelmi ellenőrző vizsgálatra történő felkészítése

Elvárások

Autószerelő végzettség
„B” kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett rutin
Munkájára való igényesség és precizitás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

Azonnali kezdés

Amit kínálunk

Piacképes bérezés- teljes bejelentett bér
A Bosch által biztosított, a szervizhálózat tagjai számára
első kézből elérhető technikák, technológiák, képzések és
tanfolyamok
Saját autódra alkatrészek vásárlására vonatkozó
kedvezmények (20%)
Közösségi és csapatépítő programok
Nem utolsó sorban pedig családias, tiszta -igényes
munkakörnyezet
jó hangulatú, fiatalos légkör vár rád, kiállunk egymásért,
befogadó és segítőkész csapat vagyunk
stabil a vállalati hátterünk
munkahelyi környezetünk modern
anyagilag és emberileg is megbecsülünk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Kocsiguru Bosch Car Szerviz Budapest XI. kerületében közvetlenül
a Kocsiguru kereskedés mellett található. Márkafüggetlen autó
szervizünk nagy tapasztalattal rendelkező szerelőkkel áll az Ügyfeleink
részére a diagnosztikától kezdve a komplett szervizig.

Cégnév: Kocsiguru Szerviz Kft.