Feladatok

Főként 3,5 t hűtős furgonok szervizelése
Futómű javítás, kuplungozás és vezérléscsere

Elvárások

Gyakorlat

Céginformáció

Cégünk fő profilja a szállítmányozás.
Saját flotta szervizelésére keresünk EGY autószerelőt a csapatba.

Jelentkezés módja

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, BÉRIGÉNY megadásával!
Cégnév: FRITAX-LOGISTIC KFT.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Autószerelő Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki Biztonsági Szolgálatához pályázatot hirdet autószerelő munkakör betöltésére. Feladatok: gépjárművek állapotfelmérése, karbantartása, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Autószerelő Veszprém megye

Autószerelő Munkakör megnevezése: Autószerelő Munkavégzés vármegyéje: Veszprém Munkavégzés helye: Veszprém A Volánbusz Zrt. közel 100 éves múlttal, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Autószerelő Pest megye

    Autószerelő Munkakör megnevezése: Autószerelő Munkavégzés vármegyéje: Budapest Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Hunyadi út 162. A Volánbusz ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE