Feladatok

  • Gépjármüvek szervizelése, Garanciális és garancián túli javítások elvégzése, Müszaki vizsgára előkészités

Elvárások

  • Szakirányú iskolai végzettség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeret
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

Előnyt jelent

  • Gödöllő és vonzáskörzetében élő álláskeresők

Amit kínálunk

  • Kiemelt fizetés, bejelentett fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkaruha
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Stabil munkahely, fiatalos csapat
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Gaál Autóház 1991-ben alakult. Cégünk családi tulajdonban és családi vezetés alatt áll, 38 állandó munkavállalónk közül 16 már több mint másfél évtizede erősíti csapatunkat, ezzel is növelve a bizalmat az állandóságot értékelő ügyfeleinkben. 1993-tól hivatal Márkakereskedés és Márkaszerviz.

Jelentkezni lehet, fényképes szakmai önéletrajzzal
Cégnév: GAÁL-Autóház Kft.