Feladatok

XXIII. Kerületi autó szervizünkbe, főként saját személyautó flottánk (Ford, Renault, Skoda, VW,) karbantartására önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes szakembert keresünk hosszú távra.

Elvárások

-Megbízhatóság
-Önálló munkavégzés
-Terhelhetőség
-Elkötelezettség

Előnyt jelent

-Lunch, Bosch diagnosztikai gépek ismerete
-B kategóriás Jogosítvány
-Fiatalos rugalmas kommunikáció a jo csapat kiépítéséhez.

Amit kínálunk

-Bejelentett Munkaviszony
-Klimatizált hűtés fűtés a munkaterületen
-Versenyképes fizetés
-Amennyiben szükség van rá cégautó a bejáráshoz de magán célra is használhat
-Teljesen új szerszámkészlet az elvárásokhoz megfelelően
-Szabad hétvége (természetesen túlórára minden esetben van lehetőség)
-Zuhanyzási lehetőség
-Külön étkező korlátlan kávé :)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk több mint öt éve alakult és azóta folyamatosan fejlesztünk főként bérautókkal foglalkozunk. Sikerült egy kisebb családias légkört kialakítani, amit mindenképp tartani szeretnénk. Műhelyünket klímával hűtjük fűtjük, tehát se reggeli procedúra az olajos kazán begyújtásához, se füst az egész napos munkavégzéshez és ami nagyon fontos télen melegben, nyáron kellemesen klimatizált hőmérsékletben folyik a munka.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni, jelentkezéseket fényképes önéletrajzon várjuk.

Cégnév: Sajti Car Kft