Feladatok

  • Az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, tanácsadás problémáik megoldásához
  • Készpénz és bankkártya kezelés
  • Gépjárművek átadása, illetve visszavétele az ügyfelektől
  • Szükség esetén sérülésfelvétel, káresemények dokumentumainak kiállítása, kezelése
  • A gépjárművek mozgatása, ki- és beszállítás a bérbeadó állomáshelyek és a telephely között, bel- és külföldi transzferek elvégzése
  • Gépkocsik üzemanyaggal való feltöltése, ezzel kapcsolatos bizonylatok, elszámolások előírásszerű vezetése
  • Gépkocsik műszaki és esztétikai állapotának ellenőrzése és annak adminisztrációja, Koala sztenderdek szerinti rögzítése a CRM rendszerben
  • Bérleti szerződések kezelése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízható angol nyelvtudás (sok külföldi ügyfelünk van)
  • B kategóriás jogosítvány, és legalább 3 éves vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat nem szükséges, de előnyt jelent, ha dolgoztál már hasonló pozícióban autókölcsönzőnél. Fontos, hogy rendelkezz megbízható angol nyelvtudással, mert sok a külföldi ügyfelünk. Nem kell értened az autókhoz, de legalább használd, szeresd őket.

Amit kínálunk

Hosszú távú szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.

  • Versenyképes munkabér + teljes munkaidős bejelentés
  • Bónuszok + jutalékok + kávé
  • Ingyenes és/vagy kedvezményes autóbérlés
  • Csapatépítő programok (sörözés, kosárlabda, foci, stb.), egymást segítő munkatársak
  • Fiatalos, innovatív cégvezetés és dinamikusan fejlődő cég
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, Mammut Üzletközpont II. kerület (Széll Kálmán tér mellett)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Koala Tartósbérlet Kft. Budapest legjobb helyein üzemeltet autókölcsönző irodákat. Bővülő csapatunkban jó fej kollégák és érdekes feladatok várnak. Sokféle embert és autót ismerhetsz meg.

Jelentkezés:  Pályázatodat (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Autókölcsönző munkatárs”-ként megjelölve kérjük elküldeni. A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írdd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

  1. Miért szeretnél váltani?
  2. Mi az, ami megfogott a hirdetésünkben?
  3. Mit vársz el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon (legalább 3 év) ott dolgozz?