Feladatok

  • áruátvétel
  • kiszedés
  • csomagolás
  • árumozgatás PDA vonalkód leolvasó eszközzel

Elvárások

  • megbízhatóság
  • jó fizikai állapot
  • 8 általános iskolai végzettség
  • raktárban szerzett tapasztalat és számítógép felhasználó szintű kezelése előny

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, azonnali munkába állás lehetősége, betanítás biztosítása
  • munkavégzés: hétfőtől - péntekig
  • versenyképes bérezés, cafeteria
  • teljesítmény alapú bónuszrendszer havi kifizetéssel
  • évszaknak megfelelő munkaruha
  • munkába járási támogatás (törvényileg meghatározott maximálisan adható)
  • piacon elismert vállalati háttér
  • dolgozói kedvezményes vásárlás

    Munkavégzés helye: Budapest 10. kerület

Céginformáció

Az AUTONET – a svájci központú SAG cégcsoport autóalkatrészek, fényezési anyagok, diagnosztikai és szervizfelszerelési cikkek nagykereskedelmével foglalkozó –magyarországi tagvállalata.

A Jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja bérigénnyel ellátott önéletrajzát.

Cégnév: Autonet Import Magyarország Kft