Feladatok:

  • Alapanyagok / félkész / késztermékek utasítás szerinti át / becsomagolása
  • Címkézési feladatok
  • A csomagolási utasítások maximális betartása
  • A felelősségi körébe tartozó eszközök rendeltetésszerű használata (pl. mérlegek)
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Befejezett alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • 3-4 műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett legalább hat hónapos gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Modern munkahelyi környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem, havi teljesítménybónusz
  • Munkába járás támogatása

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Holbusz Csaba