AGROLÁNC Kft.

Mi egy 40 fős családi vállalkozás vagyunk, nyitottak vagyunk az újdonságra, tiszteljük egymás véleményét, szeretünk alkotni és termelni, és jó szívvel jövünk be dolgozni. Leendő Kollégánktól is hasonlót várunk el.
Termékeinkről, ügyfeleinkről és a Csapatról a honlapunkról, facebook, youtube és instagram bejegyzéseinkről valamennyi részletet megtudhat leendő Munkatársunk, mert ezeken a felületeken nagyon aktívak vagyunk.

Asszisztens munkatárs

Feladatok:

A munka:
Cégünk tevékenysége mezőgazdasági és kommunális gépek (traktorok, nagy fűnyírók, seprűgépek és munkaeszközeik) értékesítése és szervizelése. Központunk Fóton van, Zsombón telephelyet üzemeltetünk.
Zsombói telephelyünkre keresünk irodai asszisztensi, adminisztrátori munkakörbe új munkatársat. Az Agrolánc csapatból négy Kolléga (két értékesítő, egy technikus és egy asszisztens) dolgozik Zsombón, de amilyen kicsi ez a csapat, annyira összetartó, egymást segítő emberekből álló közösség. Az ő munkájukhoz hozzájáruló asszisztens, ha ügyes, élvezi a munkáját és rátermett, akkor néhány hónap alatt szinte telephelyvezetővé tud válni, annyi mindenben lesz szerepe és feladata Zsombón. E feladatok között szerepel a szerviz megrendelések rögzítése, vevőkkel és a fóti központi szervizzel való kapcsolattartás, munkalapok nyomtatása, pénztár kezelése, számlázás, postázás, értékesítő kollégák adminisztrációs munkájában való segédkezés.

Elvárások:

Akit keresünk:
Az asszisztens kolléga a csapat lelke és motorja, ezért olyan munkatársat keresünk, aki – hozzánk hasonlóan – szorgalommal, alázattal és lelkesedéssel áll a munkához, új feladatokhoz, szeret és tud is tanulni, és kitartó, főleg az első időben, amikor minden segítségünk ellenére sok az új ismeret.
Fontos, hogy leendő Kollégánk magabiztosan mozogjon a Word és Excel programok és általában a számítógép kezelésében, eligazodjon az interneten, de bonyolult számítások elvégzésére nem lesz szükség. Saját vállalatirányítási rendszerünk van, amelynek használata csupán logikus gondolkodást és gyakorlást igényel, a kezelésének módját pedig megtanítjuk. Új Kollégánk fontos erénye a rendszeretet és rendszerező képesség, hiszen többféle feladatot kell átlátni, priorizálni, és szezonban bizony ezek megsokasodhatnak.

Előny:

Előny a jó kapcsolattartó és kommunikációs képesség, a vidámság, kiegyensúlyozottság és kedvesség. Idegen nyelvtudást ebben a pozícióban nem kérünk, de előnyt jelent, ha új Munkatársunk alapszintű angol levelezést le tud bonyolítani.

Amit kínálunk:

Versenyképes, korrekt fizetést a minőségi munkáért cserébe. Változatos munkát a Zsombói Telephelyünkön. Jó teljesítmény és precíz, lelkes munkavégzés esetén egy biztos, hosszú távú állást. A hét négy napján 7:30-as kezdéssel, félórás ebédidővel 8:30 perces munkaidőt 16:30-ig, pénteken pedig 7:30-as kezdéssel délután 14:00 órai munka befejezést.
Fiatalos, összeszokott csapatot és családias légkört.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Titkárnő, Titkár
Cégnév: AGROLÁNC Kft.