Feladatok

Vevőink részére szállítandó italáru összeszedése, átvétele, ellenőrzése, kiszállítása. A szükséges adminisztrációs feladatok pontos elvégzése: Készpénzes számlákkal való elszámolás, bankkártya terminál használata.
Visszáru göngyöleg pontos átvétele a vevőktől.

Elvárások

B kategóriás jogosítvány. Pontos, megbízható munkavégzés. Lojalitás. Jó fizikum, terhelhetőség.

Előnyt jelent

C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Stabil munkahelyi háttér, hosszútávú munkalehetőség, biztos kereset, bejelentett-határozatlan idejű munkaviszony, egy műszakos munkarend.

Céginformáció

 Családi vállalkozásunk évtizedek óta ital-nagykereskedelemmel foglalkozik.

Jelentkezem gombra kattintás után fényképes önéletrajzot kérünk.
Cégnév: Paksi-Németh Kft