Áruházvezető helyettes

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházat üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. A több, mint 3 évtized alatt folyamatos fejlesztésekkel mostanra elértük, hogy nálunk a legmodernebb IT és értékesítési rendszereket használhatod.

Kik vagyunk mi? Közel 1000 kolléga, több, mint 60 áruház országszerte az Euronics csillag alatt. Nálunk megmutathatod, mire vagy képes egy ösztönző környezetben, hiszen az Euronics az eredményeit kiemelkedő teljesítménybérezési rendszeren keresztül Veled is megosztja.

Amiben számítunk rád:

  • Számítunk rád abban, hogy az áruház elérje a havi terveket, vagy akár túl is szárnyalja azokat. A cél az, hogy minél több elégedett vásárló térjen vissza hozzánk.
  • A vezető távollétében te indítod a napot a reggeli lelkesítő meetingekkel, hogy a kollégák a megfelelő hangulatban értékesítsenek; irányítod az áruházi dolgozókat, de lesznek adminisztratív feladataid és kezeled az áruházi e-maileket is
  • Vezetői feladataid mellett te is fogadod a vásárlókat, felméred az igényeiket és támogatod őket abban, hogy megtalálják a számukra legmegfelelőbb árucikket; eközben mentorálod az értékesítői csapatot
  • Kezeled a vevőszolgálatot és segítesz lebonyolítani a vevői visszajelzéseket, hogy vásárlóink minél professzionálisabb ügyfélkiszolgálásban részesüljenek
  • Ellenőrzöd a biztonságtechnikai berendezéseket felügyeled, hogy az áru eladótéri bemutatása megfeleljen a céges elvárásoknak; ezzel egyúttal koordinálod az áruk átvételét, kiadását és a visszaáru folyamatokat
  • Aktívan részt veszel a hitelkonstrukciók értékesítésében és a hitelügyintézésben
  • Ne feledkezz meg arról, hogy visszajelezz a kollégáidnak az elvégzett munkájukkal kapcsolatban, nagyon várják

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • kiváló kommunikációs és vezetői készség
  • szellemi és fizikai terhelhetőség
  • szükség lesz magas fokú problémamegoldó képességre és a pozitív vezetői attitűdre
  • erős adminisztratív és szervezési képességek
  • rugalmasság és alkalmazkodóképesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • SAP ismerete legalább
  • 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • MNB vizsga, vagy azzal egyenértékű végzettség

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni:

  • alap, plusz teljesítmény alapú bérezés (A konkrét összegről ajánlat adáskor, illetve az interjún adunk részletes tájékoztatást.)

Béren kívüli juttatásaink:

  • bruttó 40.000 Ft/hó cafeteria (Szép- és Edenred kártya) próbaidő alatt is, az első teljes hónaptól
  • lojalitási bónusz már a 6. hónaptól (ennek részleteiről szintúgy tájékoztatunk az interjún)
  • utazás költségtérítés
  • munkaruha
Cégnév: Vöröskő Kft. - Euronics