Feladatok

Áruházi munkatársként,

  • gondoskodsz arról, hogy elegendő termék legyen a polcokon
  • a minőségmegőrzési időre gondosan figyelsz, ezáltal termékeink mindig frissek
  • az árumozgatás során óvod termékeinket a sérüléstől, így a kihelyezett termékek minősége olyan, amit te is szívesen megvennél
  • figyelsz az igényes munkakörnyezetre, így vásárlóinkat mindig feltöltött és rendezett eladótéri polcok várják
  • a pénztárban segítőkészen és gyorsan szolgálod ki vásárlóinkat

Neked köszönhetően vásárlóink nemcsak a legjobb termékekkel, hanem elégedetten távoznak tőlünk!

Elvárások

  • udvariasan és segítőkészen kommunikálsz a vásárlókkal,
  • szükség szerint egyedül és csapatban is tudsz dolgozni,
  • vásárlói szemmel nézel az áruházra és mindent megteszel, hogy vevőink jól érezzék magunkat,
  • ne okozzon nehézséget a többműszakos munkarend vállalása,
  • középfokú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat előny
  • 6:00-21:00 óra közötti beosztás, komoly fizikai terhelhetőség
  • szárazáru és zöldség területén végzendő fizikai munka
  • targonca jogosítvány előny

Amit kínálunk

Átlagosan elérhető bruttó jövedelem: 452.000 Ft/hó*

Alapbér: Bruttó 360.000 Ft/hó

* A bér tartalmazza az alapbért, átlagos műszakpótlékot és túlórát, cafetériát és vásárlási kedvezményt.

Béren felüli juttatások:

  • Havi 16.000 Ft választható cafetéria csomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)
  • Autóval történő munkába járási költségtérítés - 30 Ft/km
  • 15%-os dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás után
  • 25 nap garantált alapszabadság pályakezdőknek is
  • Ingyenesen igénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagját
  • Családbarát támogatásaink: extra szabadságnapok - gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetősége
  • Jubileumi jutalom
  • Angol nyelvtanulás támogatása

#LI-DNI

Céginformáció

Az ország egyik legnagyobb és immáron harmadszor a szektor legjobb munkáltatójaként is elismert kiskereskedelmi láncaként biztos és kiszámítható megélhetést kínálunk. Mi, a Tescónál napról napra többet teszünk a vásárlókért, a közösségekért és bolygónkért.

Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik. Minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad, és akár családosként is megtaláld a Neked szóló lehetőséget nálunk. Ha szeretnél fejlődni és előrelépni a karrieredben, abban is támogatunk. Emellett rendszeres közösségi programokat és egészséges életmóddal kapcsolatos workshopokat, termékkóstolókat szervezünk a kollégák számára. Törekvéseink eredményeként nemcsak munkatársaink elégedettek és több mint 80%-a ajánlja a Tescót mint munkahelyet, hanem 2022-ben már a 3. alkalommal lettünk "Az Év boltja - Az év munkáltatója az FMCG kiskereskedelemben" díj büszke tulajdonosai is.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Cégnév: TESCO-GLOBAL Áruházak Zrt.