Feladatok

  • Vásárlóink által megszokott udvarias, magas szintű szakmai segítségnyújtás, kiszolgálás
  • Árukihelyezés, - feltöltés, termékárak ellenőrzése, árazás
  • Termékekhez kapcsolódó szolgáltatások ajánlása és értékesítése
  • Garanciális ügyek intézése
  • Nyitási és zárási, valamint egyéb adminisztratív jellegű feladatok pontos elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Számítástechnikai alapismeretek (MS Office programok)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, ügyfélorientált hozzáállás

Előnyt jelent

  • Ukrán nyelvismeret
  • Műszaki cikkek, szórakoztató elektronika és háztartási gépek ismerete
  • Szakmai tapasztalat kereskedelmi területen
  • Felhasználói szintű Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Előre megtervezett beosztás
  • Kulturált munkakörülmények

Céginformáció

Az BestByte Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, amely immár 15 éve a műszaki kereskedők piacának meghatározó szereplője. 16 áruházunkkal, dinamikusan növekvő webáruházunkkal és partnerhálózatunkkal kihívásokkal és sikerekkel teli munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek.
Legyél Te is az ország egyik meghatározó országos műszaki kereskedő lánc fiatalos, lendületes csapatának tagja! Kisvárdai áruházunkba értékesítő kollégát keresünk.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetésigénnyel és a jelentkezem gomb megnyomásával lehet.
Cégnév: BestByte Kft.