TREDIS CONSULTING Kft.

Angular fejlesztő (frontend)

Partnerünk az online értékesítés egy szegmensében nemzetközi jelenléttel is bíró, itthon piacvezető vállalkozás.

Erős fókuszt kapnak továbbá az online eseményeket támogató megoldások, jogosultságkezelő, azonosítási és pénzügyi elszámoló alkalmazások.

Szintén hangsúlyosak az adatalapú megoldások, valamint smart applikációkkal is segíti a vállalkozás a mindennapokat.

  • Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

Milyen projekthez fog csatlakozni az új munkatárs?

Jelenlegi fejlesztéseik középpontjában a streaming szolgáltatások állnak tengerentúli sales fókusszal. A jó minőségű streamelés, a nagy terhelésű élő közvetítések zavartalanságának biztosítása mellett az ehhez kapcsolódó jegyértékesítésről, valós idejű statisztikákról, az ütemezett fizetésről és többszintű jogosultságkezelésről is gondoskodik a vállalkozás.

Az angularos csapat jelenleg 3 főből áll, 3 külön teamben dolgoznak.

Elvárások:

  • 2 év Angular 2+ tapasztalat
  • Angular material komponensek
  • Typescript
  • Javascript ES6, HTML5, CSS3
  • RxJs alapismeretek
  • CSS keretrendszer / grid system ismerete (pl. Foundation, Bootstrap)
  • reszponzív design megvalósítása
  • REST API tapasztalat
  • verziókezelésben való jártasság (Git)
  • szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:

  • korszerű webes technológiák
  • CSS preprocesszorok (LESS, SCSS)
  • Monorepo (Nx)
  • NPM, Yarn
  • Jenkins
  • Docker, Kubernetes platformok
  • GitLab
  • Webpack module bundler
  • folyamatkezelő rendszer (pl. Jira)

Amit kínálunk:

  • nincs feleslegeslegesen gerjesztett stressz csak azért, mert azt szoktuk meg egy munkahelyen
  • az irodaház metróközeli van, találsz élemiszerboltot, patikát, kávézót a közelben, az irodaháznak saját étterme és gondozott parkja van, ahova kiülhetsz enni vagy szervezheted oda is a megbeszéléseidet, találkozóidat
  • az iroda tágas, akkora, hogy táncmulatságokat is tarthatnának, szóval el tudsz vonulni, ha magadban gondolkodnál
  • innovatívak a munkaállomások, kényelmes a munkakörnyezet
  • home office téren teljes mértékben a munkavállaló dönti el, hogy mikor szeretne otthonról dolgozni. A kérés annyi, hogy ezt egyeztess a csapatoddal.
  • a cég alkalmazotti és vállalkozói foglalkoztatási formára is nyitott
  • van parkolási lehetőség, valamint kerékpártároló, ha biciklivel járnál
  • a cafeteria elemei: SZÉP kártya vagy Union egészségbiztosítás vagy kultúra kártya van étkezési hozzájárulás, 40%-os engedmény az irodaház éttermében
  • van sportolási lehetőség - saját kondi szoba, csoportos edzések saját edzővel
  • a munkáltató támogatja a szakmai képzéseket

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TREDIS CONSULTING Kft.