Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Innovatív informatikai fejlesztésekkel foglalkozó szoftverfejlesztő cég részére keresünk Angular fejlesztőt.

Feladatkör, felelősségek:

Megbízó cégünk az informatikai szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplőjeként fiatalos, innovatív csapatába Angular szoftverfejlesztő szerepkörbe munkatársat keres a következő feladatok ellátására:

• Fejlesztési feladatok (pénzügyi területen történő fejlesztések) előkészítésében való részvétel (funkcionális specifikációk szerinti technikai elemzés, architektúra meghatározás)

• Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás • angular2 frontend, unit tesztek , code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• 2+ év Angular2 fejlesztési tapasztalat

• Technológia ismeretek: Angular 9+,Angular Material, Angular Flex-layout, Angular CLI, SASS, RxJS, NPM, Jasmine, NGX package-ek ismerete

• Szoftver tervezési és fejlesztési alapismeretek, best prectice-ok, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code szabályok ismerete

• Jó elemző készségek

• Új technológiák iránti fogékonyság

• Önálló munkavégzés

• Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

• Agile/Scrum ismeret

• NodeJS behatóbb ismerete

• Más JS keretrendszerrel való tapasztalat (pl.: Vue.JS, React, stb.)

Nyelvtudás:

szakmai angol nyelvismeret

A megbízó cég profilja:

Megbízónk innovatív informatikai fejlesztésekkel foglalkozó, a szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplője.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Cafeteria

• Home office lehetőség

• Év végi jutaom

• All you can move kártya támogatás

• Kreatív feladatok

• Kutatásfejlesztési projektekben való részvételi lehetőség

• belső meet upok, meghívott előadók

• Technológiai fejlődési lehetőség

• Szakmai tréningek, tanfolyamok támogatása, vizsgák költségeinek fedezése

• Fiatalos csapat

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Cégnév: PBS International Kft.