Budapesti szoftverfejlesztő irodánkba keresünk tapasztalt kollégákat alkalmazotti vagy alvállalkozói jogviszonyban az alábbi pozícióba:

Angular Developer

Feladatok:

  • Folyamatos projektben való részvétel
  • Felületek és funkciók kialakítása a terveknek megfelelően

Elvárások:

  • Legalább 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Az alábbi technológiák ismerete: Angular (2+), HTML5, CSS, JavaScript, REST API, OAuth2, OpenID, TypeScript
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitásra, agilis hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Biztos munkahely
  • Szakmai tréningek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1131 Budapest, Gyöngyösi u. 84. I. ép. 2. lház. 1. em. 12.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ESONE Executive Solution GmbH