Feladatok

Angol tantárgy oktatása 12 órában középiskolások részére részállásban vagy óraadóként.

Elvárások

A tantárgy oktatásához szükséges végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok.

Amit kínálunk

Friss, dinamikus csapat, szakmailag és pedagógiailag fejlődő iskola. Versenyképes béreket, juttatásokat kínálunk, az állami iskolákhoz képest 22 órára számoljuk a teljes állást, az ezen felül megtartott órákért túlóradíjat fizetünk.

Céginformáció

Az ország egyetlen alternatív, saját pedagógia programmal, egyedi működési engedéllyel dolgozó két tanítási nyelvű alapítványi fenntartású gimnáziuma vagyunk. Alapelveink, amelyek szerint mindennapjainkat illetve programunkat, pedagógiai és tanulás-szervezési eljárásainkat szervezzük, fejlesztjük: befogadás, személyközpontúság, demokrácia.

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Cégnév: Kürt Alapítványi Gimnázium