Karrier Hungária Kft.

Android fejlesztő (KH_100829)

Innovatív, fejlesztési technológiák terén élen járó, hazai és nemzetközi projekteken egyaránt sikeresen helytálló Partnerünk számára keresünk új munkatársat csapatbővítés céljából, budapesti munkavégzéssel. Megbízónk sikeresen nyújt komplex megoldásokat olyan területeken, mint mobilfizetés, áruforgalom ellenőrzése, elektronikus számlák kezelése, utcai és zárt téri parkolás, útdíjszedés és intelligens mobilitás koncepció.

Feladatok:

  • Mobil applikációk tervezése és fejlesztése Android környezetben
  • Jól strukturált implementáció készítése
  • Elkészített alkalmazások fejlesztői tesztelése, unit tesztek implementálása
  • Az alkalmazások működése során felmerült hibák feltárása, javítása

Elvárások:

  • 3+ év tapasztalat Android alkalmazások fejlesztésében
  • Java/Kotlin nyelv erős, magabiztos ismerete
  • CleanCode használata, SOLID elvek ismerete
  • REST megoldások ismerete
  • Gradle, GIT (gitflow)

Előnyt jelent:

  • CI eszköz (Bitrise, fastlane) ismerete, használatában gyakorlat
  • React Native használatában szerzett tapasztalat
  • JIRA, Confluence ismeretek
  • Github fiók néhány izgalmas projekttel
  • Legalább két kiadott saját alkalmazás a Play Storeban
  • Bluetooth tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Stabil vállalat
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT