Innovatív, dinamikus partnercégeinkhez keresek Android fejlesztőket. Ügyfeleink színes vállalati kultúrával rendelkeznek, transzparens, fiatalos csapatokban dolgoznak.

Android fejlesztő

Feladatok

  • Több izgalmas projektben kamatoztathatod a tudásodat
  • Kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében
  • Az alkalmazások tökéletesítésére törekedhetsz, mely során számítunk szuper ötleteidre

Követelmények

Ezeket a pozíciókat neked találták ki, ha:

  • rendelkezel: Android SDK, Java, Kotlin, Git, SVN ismeretekkel
  • minimum 1,5 év tapasztalatod van Android fejlesztésben
  • rendelkezel Material Design alapismeretekkel
  • érdekel a RESTful, vagy esetleg van benne tapasztalatod is
  • van némi tapasztalatod objektum-orientált programozásban

Mikor indulsz nagy előnnyel?

  • Ha már használtad a következőket: Dagger 2, RxJava 2
  • Ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében
  • Légy csapatjátékos és igényes mind a munkád során és ötleteid megvalósításában
  • Írj és beszélj aktívan angolul

Amit kínálunk

Amire számíthatsz:

  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Angol nyelvi képzés
  • AYCM sportkártya

Emellett a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz. :)

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.