Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Meghatározó jövőprojektként indul Győrben az elektromos meghajtások sorozatgyártása. Ezzel az Audi Hungaria az e-motorok gyártásának központja lesz az Audi Konszernben. A villamos járműhajtások gyártási szakterületének feladata a sorozatgyártás előkészítése, a sorozatgyártáshoz szükséges feltételek megteremtése; a jövőben pedig az elektromos motorok gyártása a sorozatgyártás körülményei között. Az Audi Hungariánál az első e-motorok egy 8 500 négyzetméteres csarnokban készülnek, ahol elsőként alkalmaznak egy teljesen új gyártási koncepciót, a moduláris gyártást. Kollégáink megismerkedtek az e-motorok gyártástechnológiájával és az e-motorgyártás gyakorlati szakértőivé válnak.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat:

Következő feladatok várnak Önre

  • Akusztikai analízisek elvégzése
  • Gyártási technológiák optimalizálása
  • Analízisek során felmerülő kérdések önálló megoldása
  • Jelentések készítése és bemutatása
  • Intézkedések bevezetése, nyomon követése és hatékonyságának ellenőrzése
  • Szoros együttműködés más szakterületek képviselőivel (termelés, minőségbiztosítás, fejlesztés, tervezés területéről)
  • Feladatkörrel összefüggő kiküldetések vállalása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú közlekedésmérnök, gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettséggel rendelkezik
  • Széleskörű műszaki ismeretei vannak villamos forgógépek, akusztikai analízisek és belső égésű rendszerek, forgóalkatrészek, mechanika területén
  • Legalább 3 év tapasztalata van akusztikai szerepkörben, alkatrészek termékspecifikus gyártásában
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudása van írásban és szóban
  • Analitikus és komplex gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Szeret csapatban dolgozni, de képes az önálló munkavégzésre is

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!

Ha többet szeretne tudni
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA-nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDM15186

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66
8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sáhó Ramóna
válaszolja meg Önnek
a következő
telefonszámon:

+36 30 767 7244

Referenciaszám: 202145647
Cégnév: Audi Hungaria Zrt.