Harman Becker Kft.

Analízis mérnök

Feladatok:

  • Garanciális termékek elektronikai hibaanalízise teszt specifikáció alapján
  • Analízis eredmény dokumentálása, jelentések készítése
  • Reklamált termékek kezelése, tesztelése és hibás alkatrészek analízise
  • Probléma esetén közös analízis a társosztályokkal (fejlesztés, külső/belső szakértők)
  • Késztermékeink teszt eszközeinek fejlesztése és karbantartása

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Autóiparban vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv középszintű ismerete
  • Utazásra való hajlandóság

TÉGED KERESÜNK A CSAPATUNKBA, HA

  • Van termékanalízisben szerzett tapasztalatod
  • Forrasztási tapasztalatod
  • Ismered az autóipari szabványokat (pl.: IATF, ISO 9001)
  • B kategóriás jogosítványod van

Amit kínálunk

  • Légy részese egy nemzetközi csapatnak, amely együttműködik a világ legnagyobb autóipari gyártóival
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Széles körű műszaki képzés
  • Karrierfejlesztési lehetőségek
  • Munkavállalói kedvezmények a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre
Cégnév: Harman Becker Kft.