Harman Becker Kft.

Analízis mérnök

Location: Székesfehérvár

FELADATOK:

  • Garanciális termékek hibaanalízise teszt specifikáció alapján
  • Analízis eredmény dokumentálása, jelentések készítése
  • Reklamált termékek kezelése, tesztelése és hibás alkatrészek analízise
  • Probléma esetén közös analízis a társosztályokkal (fejlesztés, külső/belső szakértők)
  • Késztermékeink teszt eszközeinek fejlesztése és karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnök/ mechatronikai mérnök végzettség
  • Autóiparban és/vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • Termékanalízisben/Tesztberendezések üzemeltetésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Angol/német nyelv ismerete
  • Forrasztási tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Légy részese egy nemzetközi csapatnak, amely együttműködik a világ legnagyobb autóipari gyártóival
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Széles körű műszaki képzés
  • Karrierfejlesztési lehetőségek
  • Munkavállalói kedvezmények a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Harman Becker Kft.