Versenyképes fizetésre vágysz?
Szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja?
Munkába állnál akár most azonnal?

Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

ANALIZÁTOR!

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Versenyképes bér ami tartalmazza: alapbér + műszakpótlék +  cafeteria +  teljesítménybónusz
  • Közvetlen buszjárat a céghez az Örs vezér teréről és Rákos vasútállomástól
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Fizetős munkatárs ajánlási rendszer
  • Előrelépési lehetőség
  • 3 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér, határozatlan idejű munkaszerződés

Te vagy a mi emberünk ha:

  • van középfokú végzettséged (elektronikai végzettség)
  • van legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • van MS Office ( Word,Excel) felhasználói szintű ismereted
  • Önálló vagy, precíz és jó a problémamegoldó képességed

Előnyös a számodra:

  • Közeli lakhely

Feladataid lesznek:

  • analízis eredmények minőségi elvárások szerinti rögzítése
  •  hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél
  • belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül
  • a hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
  • szükség esetén az alkatrészek tisztítása
  • adatrögzítés SAP-ban
  • analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása a kijelölt tárhelyeken

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület
Cégnév: ADECCO Kft.