Világszinten elismert német, autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Hibakereső analizátor
Amit ajánlunk:

  • Várható nettó 300.000 Ft-os havi kereseti lehetőség (alapbér+műszakpótlék+teljestménybér), plusz br. 24.400,- Ft Cafetéria
  • Üzemi étkeztetés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség
  • 12 órás  4 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel (elektronikai végzettség előny)
  • Legalább 2-3 év releváns tapasztattal
  • MS Office felhasználói szintű ismerettel
  • Többműszakos munkarendet tudod vállalni
  • Képes vagy a gyors, pontos munkavégzésre
  • Jól tűröd a monotonitást
  • Terhelhető vagy

Feladataid lesznek:

·         Hibás áramkör elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése IPC szabvány alapján
·         Hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél
·         Analízis eredmények rögzítése
·         Belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül
·         Hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
·         Alkatrészek tisztítása, ha szükséges
·         SAP-ban való adatrögzítés
·         Analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása a kijelölt tárhelyeken

Előny: Közeli lakhely

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Cégnév: ADECCO Kft.