VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
A Videoton Vállalatcsoport egyik legdinamikusabban fejlődő, főként ipari, automatizálási elektronikai és vasút-elektronikai termékeket gyártó tagvállalata.

Dinamikus növekedésünkhöz és hosszú távú terveink megvalósításához az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Analizátor/hibakereső mérnök vagy technikus (elektronikai szerelés)

Munkakör célja:

Tesztelési és javítási statisztikák alapján, hibakeresés, majd javaslattétel folyamat javító intézkedésre és a termékjavítás módszerére.

Szükséges képességek, készségek:

  • Villamosmérnök (vagy jól képzett tapasztalt műszerész középfokú végzettséggel)
  • Mérőműszerek használatának ismerete ( oszcilloszkóp, multiméter, jelgenerátor, …)
  • Előnyt jelent a több éves elektronikai termékek javításában (a digitális és nagyfrekvenciás áramkörök hibakeresésében) szerzett tapasztalat
  • Képes legyen és megértse a termékműködését, be tudja azonosítani, hogy az adott működési probléma mely alkatrészhez kapcsolódhat.
  • Fontos a kézügyesség, hogy apróbb áramköri módosításokat maga is el tudjon végezni.
  • Angol és vagy német nyelvtudás
  • Excel Word felhasználói ismeret.

Feladatai:

a., Analizálás, elemzések, kimutatások készítése:

  • olyan kiesett termékek elemzése, amely a műszerész által önállóan nem javítható
  • statisztikák, kimutatások / elemzések készítése / kritikus értékekről eloszlásdiagramok készítése

pld. teszterkiesési (ICT,FCT,AOI,SPI, Xray) statisztikák elemzése, hibakódok / gyakoriság

pld. kritikus paraméter eloszlása hogyan alakul a mért termékeknél.

b., Az analizálás eredménye alapján hibaok/gyökérok feltárása majd javaslattétel javító/jobbító intézkedésekre:

  • ha további infóra van szükség azok begyűjtése a vevőtől vagy a saját gyártásból.
  • szakmai tanácsadás a műszerészek felé
  • design / folyamat / teszterfejlesztési lehetőségek beazonosítása,

javaslattétel vevő design csapata, VEAS gyártástámogatás/minbizt; vevő vagy VEAS tesztmérnökség felé.

c., Intézkedések eredményességének felkövetése, szüksége esetén beavatkozás.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta kulturált, modern, klimatizált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: VIDEOTON EAS Kft.