Budapesti, multinacionális hátterű, autóipari termékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk analizátor munkatársakat.

Feladatok:
  • Hiba analizálása, minősítése
  • Analízis eredmények rögzítése MES-be
  • Első áramkör tesztelése autoteszteren keresztül
  • A hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatban
  • Alkatrészek tisztítása
  • Adatrögzítés SAP-ban
  • Analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (elektronikai végzettség)
  • Legalább 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben, elektronikai gyártásban
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, precizitás, problémamegoldó készség
  • 4 műszak vállalása
Amit kínálunk:
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Jelenléti bónusz és teljesítmény prémium
  • Munkába járási támogatás
  • Cafeteria
Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest.

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 201759519
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.