A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több mint 30.000 fő.

Elektronikai területünk
az alábbi pozíció betöltésére keres lelkes munkatársat:

Analizáló specialista

FELADATOK:

  • Analizáló technikusok és analizáló operátorok támogatása új eszközök berendezések kezelésében.
  • A javító technikusok megfelelő képzettségének biztosítása oktatással, oktatás szervezéssel
  • Javító állomásokon szükséges eszközök beszerzése, fejlesztése, üzemeltetése, új projektekben való részvétel
  • Folyamat utasítások készítése a hibakeresés, javítás, könyvelés módjának meghatározása
  • Termékspecifikus és általános munkautasítások betartása/betartatása
  • Folyamatok ellenőrzése és optimalizálása
  • Auditok során való közreműködés
  • Alapanyagok, termékek reklamációs folyamatának indítása. Jelenti ez a szükséges mérések, tesztek, próbák elvégzését, analízisriport készítését (vagy frissítését) és a reklamációs folyamat indítását (vagy frissítését) az SAP-ban.

ELVÁRÁSOK:

  • Elektrotechnikus/műszerész végzettség
  • IATF 16949 szabványismeret
  • Több éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mérőberendezések ismerete/kezelése
  • Forrasztási ismeret/tapasztalat
  • Számítógépes ismeret
  • SAP ismeret
  • Kapcsolási rajzok olvasása és megértése
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • IPC-A-610 ismerete
  • IPC-7711/7721

Jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Harman Becker Kft.