Környezettechnológia Kft.

Munkatársat keresünk

Analitikus Laboráns

pozícióba.

A Környezettechnológia Kft. több, mint 20 éve stabil szereplője a hazai, analitikai szolgáltatásokat nyújtó piacnak. Tevékenységi körünk kiterjed a környezet-, élelmiszer, és gyógyszeranalitikai vizsgálatokra egyaránt.

Főbb feladatok, munkák:

- gyógynövények, gyógyszeranyagok és készítmények folyadékkromatográfiás és/vagy gázkromatográfiás vizsgálata
- gyógynövények, gyógyszeranyagok és készítmények egyéb gyógyszerkönyvi vizsgálatai
- klasszikus analitikai mérések, minta-előkészítések, mintavételek
- mérések precíz kivitelezése
- mérési eredmények precíz dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- vegyésztechnikus, vegyész, vegyészmérnök végzettség
- legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- kis- és nagyműszeres tapasztalat, GC, HPLC, Titrátor, UV/VIS magabiztos, önálló használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- önálló és csapatmunkára egyaránt való alkalmasság
- alapszintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- Cafeteria rendszer
- rugalmas munkaidő (8 órás)
- nyugodt munkakörülmények
- családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

1151 Budapest, Szántóföld utca 2a.

Jelentkezni email-en.

Cégnév: Környezettechnológia Kft.