Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Analitikai vezető

munkatársat keres Dunakeszin és Szadán lévő telephelyein történő
munkavégzésre teljes munkaidőben.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A gyártási és laboratóriumi mérési módszerek fejlesztésében és ellenőrzésében való aktív részvétel
  • Műszeres analitikai készülékek kezelése
  • Kapcsolódó dokumentáció, riportok vezetése
  • Vizsgálatok értékelése és minősítése
  • Vizsgálat validitásának biztosítása
  • Munkád során felelős leszel a laboratóriumi tevékenységek minőségéért és a vizsgálati eredmények megbízhatóságáért

Téged keresünk, ha:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel: vegyész/vegyészmérnök/élelmiszermérnök MSC, analitika szakirányon
  • Szereztél már legalább 3 éves kutatás-fejlesztési vagy ipari munkatapasztalatot
  • Rendelkezel műszeres analitikai ismeretekkel és gyakorlattal
  • Széleskörű ismeretekkel bírsz a korszerű analitikai technikák területén
  • Határozott fellépés és rugalmasság jellemez, továbbá kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezői készségekkel rendelkezel
  • Legalább középszinten használod az angol nyelvet írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent:

  • Módszerfejlesztésben való jártasság
  • Ph.D. fokozat megléte
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Éves céges rendezvényeken biztosítjuk dolgozóink kikapcsolódását
  • Fiatalos, támogató csapat vár rád

Munkavégzés helye
Szada és Dunakeszi

Munkarend
Munkanapokon napi 8 óra, 8-16 óráig

Kiegészítő információk:
A munkába járás több környező településről ingyenes dolgozói járattal is megoldható.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes csapatának munkatársa lenni jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy körülbelül 10 perces kérdőív kitöltésével, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel, valamint nettó bérigényed megjelölésével!

Kérjük, hogy csak az elvárásoknak maradéktalanul megfelelő, szakmai tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezzenek!

Cégnév: BioTech USA Kft.