Bábolna Környezetbiológiai Központ Kft.

                    minőségellenőrzési laboratóriumának vezetésére

analitikai laboratórium vezető

munkatársat keres

Elvárások:

  • vegyész vagy vegyészmérnöki felsőfokú végzettség
  • GC, HPLC gyakorlat
  • angol szakmai nyelvismeret
  • önálló, precíz munkavégzés
  • határozott fellépés
  • vezetői képességek.

Előny:

  • GMP-ben való jártasság

Feladatok:

  • Laboratórium teljes körű vezetése
  • Laboráns kollégák szakmai irányítása, fejlesztése
  • Aktív közreműködés a laboratórium technikai fejlesztésében
  • Analitikai módszerek kidolgozása, fejlesztése
  • Napi laboratóriumi feladatok ellátása
  • Analitikai vizsgálatok végzése
  • Vizsgálati jelentések, minőségi bizonylatok, jegyzőkönyvek, nyilvántartások készítése
  • Együttműködés a többi szervezeti egységgel az új termékeink fejlesztésében a szükséges analitikai vizsgálatokkal
  • Szükség esetén együttműködés más külső laboratóriumokkal a zajló közös vizsgálatokban, módszerfejlesztésben
  • Más laboratóriumtól származó vizsgálati módszerek adaptálásának kidolgozása.

Amit kínálunk Önnek:

  • Stabil hátterű magyar középvállalat
  • Bér megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1107 BUDAPEST

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Bábolna Bio Kártevőirtó Szolgáltató Kft