Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként

innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

ÁLTALÁNOS ÜGYVITELI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Termeléshez nem kapcsolódó, indirekt eszközök és szolgáltatások beszerzésének teljes körű lebonyolítása
  • Vállalati buszjáratok felügyelete, koordinációja, kapacitás és menetrendoptimalizáció
  • Bel- és külföldi üzleti utazások megszervezése, repülőjegy-, szállás- és bérautó foglalás (a járványhelyzet után), kapcsolattartás a szerződött belföldi hotelekkel és repülőjegyértékesítő partnerekkel, corporate szerződések nyomon követése, aktualizálása
  • Ajánlattételi eljárások lefolytatása, jóváhagyási riportok készítése, kapcsolódó szerződések előkészítése, új szállítók felkutatása
  • Készletnyilvántartás és optimalizáció, fogyáskövetés
  • A munkakörével kapcsolatosan felmerülő költségek jóváhagyatása, a beérkező számlák ellenőrzése, rögzítése
  • Beruházási projektek tervezése és lebonyolítása, valamint az ehhez kapcsolódó dokumentáció és adminisztráció elvégzése
  • Vállalati rendezvények tervezése, szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, minimum középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • MS Office  programok magas szintű ismerete
  • Proaktivitás, kreatív, újító szemléletmód
  • Problémafelismerő- és megoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Gazdasági területen szerzett diploma
  • Beszerzési és/vagy hasonló feladatkörökben szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Választható cafeteria, ezen felüli havi étkezési támogatás
  • Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rácalmás / Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú  önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Hankook Tire Magyarország Kft.