Our purpose at Vodafone is to connect for a better future. As a Global Communications Technology company, we put the customer at the heart of everything we do. We are forever challenging, pushing boundaries and discovering innovative ways to connect our customers with their digital societies.

We connect people, businesses, and communities across the globe to create the future. We earn customer loyalty, experiment, learn fast and get it done, together.

Join our journey as we connect for a better future. Ready?

Szeretnéd elmélyíteni a tudásodat a vezetékes üzletágunkban?
Hosszú távú, stabil karrierre vágysz?
Szívesen dolgoznál akár 100% - ban otthonról?

Csatlakozz a Vodafone otthoni szolgáltatásokkal foglalkozó Customer Care csapatába, és fejlesszük tovább együtt az ügyfélélményt!

A Vodafone Magyarország Zrt. miskolci csapatába

Általános Ügyfélszolgálati Munkatárs

munkakörbe új kollégákat keres.

Miskolci központunkban a kiemelkedő ügyfélélmény mellett nagy hangsúlyt fektetünk kollégáink maximális elégedettségére is, ezért rendszeresen szervezünk játékokkal vagy egészségmegőrzéssel egybekötött aktivitásokat, hogy még több közös élményt és még színesebb munkanapokat nyújthassunk. Az irodában egy olyan támogató közeg fogad majd, ahova örömmel járhatsz dolgozni, saját ötleteidet is megvalósíthatod és előrelépési lehetőségek is megnyílnak előtted.

Rád várunk, amennyiben:

  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • A Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered
  • Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációd
  • Magas szintű problémamegoldó képességgel bírsz
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod
  • Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel
  • Az angol nyelvtudásod előnyt jelent

Főbb feladatok:

  • Lakossági-, és Kisvállalati Ügyfélszolgálatra beérkező hívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása
  • Az otthoni szolgáltatásokkal kapcsolatos ügyintézés:
    • számlázás
    • panaszkezelés
    • általános érdeklődés
    • megrendelés
    • hibabejelentés
  • Ügyfelek tájékoztatása az otthoni szolgáltatások aktuális akcióiról, csomagjairól, ajánlatairól

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Dolgozói tarifa (korlátlan beszélgetés, EU-n belüli ingyenes roaming és korlátlan adat)
  • Alapképzés biztosítása, folyamatos képzés, előrelépési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, készüléktámogatás, helyközi bérlet támogatás)
  • Fiatalos, színes irodai munkakörnyezet
  • Saját ötletek megvalósítása
  • Egészségmegőrző, jóléti programok
  • Az alapképzés elvégzését követően választható akár 100%-os otthoni munkavégzési lehetőség

Egyéb információ:

Munkavégzés helye: Miskolc, Macropolis Irodaház

Munkavégzés ideje: Megszakítás nélküli munkarend (hétfőtől-vasárnapig 06:00 – 00:30 közötti munkavégzés, 8,5 órás munkaidő, a munkavégzés pontos idejét a mindenkori munkaidő-beosztás határozza meg).

Our Vodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Miskolc

A jelentkezéshez kattints az ”Jelentkezem” gombra!

Ha szeretnél Magyarország Legegészségesebb Nagyvállalatánál dolgozni, akkor küldd el önéletrajzodat és mi felvesszük veled a kapcsolatot!

Cégnév: Vodafone Magyarország Zrt.