Salesvan Kft.
Bővülő csapatunkba

Általános Szerelő

munkatársat keresünk.
Cégünk professzionális mozgó árusító járművek gyártására és átépítésére szakosodott. Igényes eszközeinket, rendezvényeken, filmforgatásokon,  promóciós reklámkampányokban használják Magyarország legnevesebb cégei.

Főbb feladatok, munkák:

- Büfékocsi szendvicspaneles felépítmények javítása, összeszerelése,
- Fémmunkák, hegesztés,
- Általános szerelési munkák.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Precíz munkájára igényes kollégát keresünk, aki képes az Önálló munkavégzésre,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- B-kategóriás jogosítvány,
- Felépítményekkel, szendvicspanelekkel kapcsolatos szakmai tapasztalat,
- Aktív Alu és/vagy Rozsdamentes acél hegesztési tudás,
- Villanyszerelési ismeretek,

Amit kínálunk:

Ha nem igazán szereted a monotonítást.....
Szereted a sokoldalú változatos munkát, Unod az állandó országjárást és egy fűtött fix műhelyre vágysz, fiatalos jó hangulatú családias munkakörnyezetet. Csapatunkban a helyed!

Munkavégzés helye:
- Bp XVIII ker.
- Munkába járást megállapodás szerint tudjuk támogatni,
- Hétfőtől péntekig 07-15:30-ig (Nincs állandó túlóra, alkalmanként viszont lehetséges.)

Bérezés:
- Bejelentett munka,
- Megegyezés alapján, gyorsasággal sokoldalúsággal arányosan egyező bérezés!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

1186 Budapest, Ipacsfa utca 17.

Jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal.
Köszönjük hogy végig olvasta hirdetésünk!
Cégnév: SalesVan Kft.