MunkaPortal állás

Társasházak üzemeltetésével foglalkozó belvárosi cég felvételt hirdet általános műszaki ügyintézői munkakörbe.

Feladatok:

– kapcsolattartás a lakóközösséggel telefonon, e-mailben, és személyesen.

– biztosítások, kárbejelentések intézése

– különböző kimutatások készítése.

– pályázatok elkészítése, beadása

– telefonos ügyelet munkaidőn túl, hétvégén is (az esetleges hibaelhárítások telefonos megoldása végett)

-árajánlat kérések, szerződés kötések

-vízdíj elszámolások készítése

-általános irodai teendők (közgyűlési és egyéb anyagok másolása, illetékesek részére továbbítása)

-kapcsolattartás önkormányzattal, vállalkozókkal

A munkakör közel 50%-a irodán kívüli munkavégzés, amelyek a következőkből tevődik össze:

– iratanyagok kihordása társasházakhoz.

-társasházak bejárása (közös területek, pince, padlás, stb), műszaki problémák feltárása, hiba keresése, munka kiadása partner részére

– társasházi károk megmutatása kárszakértők részére

-vállalkozók által végzett munkák megtekintése, átvétele

-tulajdonosi vízórák ellenőrzése

Elvárt végzettség: műszaki szakirány, vagy műszaki érzék.

Elvárásaink: gyors, pontos, precíz munkavégzés, jó fogalmazó képesség. Jó szervező készség, több tevékenység párhuzamos koordinálása. Empátia! Microsoft alkalmazások közép szintű ismerete. Felelősségteljes munkakör!

Amit kínálunk: kis csapat, jó légkör, változatos feladatok,

Csak hosszútávban gondolkodok jelentkezését várjuk.

Fényképes önéletrajzát és fizetési igényét a thuzemeltetes@gmail.com e-mail címre kérjük megküldeni.

Cégnév: Acsay Judit B Style Magazin