Műszaki beállítottságú vagy és szívesen foglalkoznál gépek, berendezések karbantartásával?
Várjuk jelentkezésed ferencvárosi karbantartó csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- vasúti járművek karbantartásánál használt gépek, berendezések karbantartása, javítása
- érintésvédelmi vizsgálatok
- technológiai berendezések hibáinak önálló és teljeskörű feltárása, villamossági javítása
- épületkarbantartási és egyéb karbantartási feladatok elvégzése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- középfokú állami iskolai végzettség (pl. villanyszerelő, elektronika műszerész, villamosgép szerelő)
- hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- széleskörű béren kívüli juttatási csomag
- egészségmegőrző program
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
- a MÁV-és Honvéd kórházba ingyenes egészségügyi ellátásra való jogosultság

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest, Ferencváros

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-03-10

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Cégnév: MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.