Általános karbantartói

munkakörben.

Az Oriflame a világ egyik vezető termékeit közvetlenül szépségtanácsadói hálózatán keresztül forgalmazó multinacionális kozmetikai vállalat. Közép-Kelet Európai Regionális Logisztikai Elosztó Központjába, Üllőre keres megfelelő jelöltet

Feladatok:

  • Támogatja és biztosítja a félautomata szalagrendszerű operáció, konvejor, hűtés-fűtés, elektromosság, valamint az épület egyéb berendezéseinek hibamentes működését
  • Karbantartja a félautomata kiszedő sor gépeit eszközeit
  • Hibaokok és kritikus helyzetek feltárása, hosszú távú kiküszöbölésére történő javaslatok tétele
  • TMK feladatok és annak rendszeres ellenőrzése
  • Hatékonyság folyamatos növelése

Elvárások:

  • Szakmunkás vagy OKJ bizonyítvány és szakmai tapasztalat a következő szakmák valamelyikében (Villanyszerelő / Műszerész / Lakatos / Gépszerelő / Mechanikai műszerész)
  • Számítógépes alapismeretek
  • két műszakos munkarend vállalása
  • 12 órás műszakok és éjszakai munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Tiszta és modern gyártósor
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • utazási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Üllő

KEZDŐ FIZETÉS NETTÓ: 280.000

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Oriflame Hungary Kft.