Feladatok

  • Ipari ingatlanok - irodák, raktárak, gyáregységek - üzemeltetésének, hibakezelésének, általános ütemezett karbantartásának és épület szerviz feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfeleink, partnereink műszaki és üzemeltetési megbízottjaival
  • Alvállalkozók munkavégzésének felügyelete és segítése
  • A munkavégzés helye: jellemzően Budaörs és a Budapest déli része

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év releváns épület karbantartói gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, konfliktuskezelés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Villanyszerelői képesítés
  • Épületgépész végzettség
  • Emelőgépkezelő bizonyítvány
  • Épületfelügyeleti rendszerekben való jártasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Továbbképzési lehetőség
  • Stabil, bővülő, megbízható háttér

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: Netdragon Service Group Kft.