ÁLTALÁNOS KARBANTARTÓ

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • gépek, berendezések biztonságos működése érdekében azok üzembehelyezése, az üzemképes állapot biztosítása
  • gépek, berendezések tervszerű megelőző /tmk/ és időszakos karbantartása
  • üzemzavar esetén a keletkezett hibák feltárása, lehetőség szerinti javítása, illetve javaslattétel a javíttatásra
  • az épület belső és külső környezetének rendben tartása,
  • kisebb ingatlan-karbantartási feladatok elvégzése
  • vasipari karbantartások elvégzése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • gépek és berendezések javításához szükséges elméleti ismeretek
  • legalább 6 hónap gépek és berendezések javításában végzett munkatapasztalat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • fegyelmezett munkavégzés
  • pontosság
  • precizitás
  • szabálykövető magatartás

Előnyként értékeljük

  • vasipari munkában, hegesztésben szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk

  • barátságos csapat
  • támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • képzési lehetőség
  • bruttó alapbér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • korrekt munkafeltételek
  • rugalmas munkarend
  • vasúti utazási kedvezmény

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Gotthard Anikó +36 (30) 680 9442

2020. november 3.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmi munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: MÁV Szolgáltató Központ Zrt.