Munkád során ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Gépek beállítása és működtetése
  • Gyártási program és a munkautasítás megértése, az előírásoknak megfelelő termék gyártása
  • Gyártott mennyiség pontos adminisztrációja
  • Selejt felügyelete, pontos regisztrációja
  • Napi termelési határidők betartása
  • Gép kisegítő személyzetének irányítása

Amit elvárunk Tőled:

  • Műszaki beállítottság
  • Mechanikus gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás
  • Kötelességtudat, megbízhatóság
  • Problémamegoldó képesség
  • 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társaság által gyártott termékek és a gyártáshoz felhasznált alap- és segédanyagok ismerete
  • Ehhez kapcsolódó szabványok és szokványok ismerete
  • Társaság minőségirányítási rendszerének ismerete
  • Scroll nyomdaipari vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Számítógépes és MS Office felhasználói ismeret

Előny, de nem feltétel:

  • Dunaharaszti környéki, vagy csepeli/pesterzsébeti lakhely -(önálló munkába járás)

Amit mi kínálunk Neked:

  • Kiemelt bérezés a profi gépmestereknek
  • Mozgóbér
  • Továbbképzési lehetőség
  • Családias hangulat

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda