A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. US üzemvezetés szervezete a következő pozícióra keres új munkatársat:

ÁLTALÁNOS GÉPÉSZETI KARBANTARTÓ

Munkavégzés helye: Kiskunhalas vagy Algyő

Munkakör célja:

MOL Nyrt. KT magyarországi földfelszini technológiáin folyamatos karbantartási és javítási feladatok végrehajtása, üzemzavarok elhárítása, a megrendelő igényeinek, a MOL csoportos elvárások alapján.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések szakszerű szét és össze szerelése
  • Hibák, meghibásodások feltárása
  • Javítások elvégzése, dokumentálása
  • Bonyolult, összetett hibák esetén szakmailag megalapozott javaslat tétel az elvégzendő feladathoz

Elvárások:

  • Általános gép szerelői szakmunkás bizonyítvány, vagy szakközépiskolai végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Gépipari szerelési, javítási technológiák alapos ismerete
  • min. 5 év szakmai gyakorlat
  • Anyagok ismerete

Előnyt jelent:

  • Gáz és olajipari tapasztalat
  • Könnyűgépkezelői/teherkötözői jogosítványok
  • Tűzvédelmi és Bányahatósági vizsgák megléte

Amit kínálunk:

  • Kedvezményes lakhatási támogatás
  • Munkába járás támogatása
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Inspiratív légkör
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kiskunhalas/Algyő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.