Feladatok:

vérvételi feladatok ellátása

általános ápolói feladatok ellátása

Elvárások:

egészségügyi végzettség (pl. OKJ előtti általános ápoló és általános asszisztens képesítés; OKJ-s egészségügyi szakképesítés; az új szakképzési rendszerben szerzett, az egészségügyi ágazathoz tartozó szakma)

vénaszúrási gyakorlat

hajlandóság önálló munkavégzésre és csapatmunkára

Egyéb információk:

munkavégzés helye: Budapest II. kerület

heti 40 óra munkaidő, változó beosztással

versenyképes jövedelem

határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony,  3 hónapos próbaidő

pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

jelentkezési határidő: 2022. december 5.

Állás, munka területe(i):

Egészségügy, Gyógyszeripar

Egészségügyi asszisztens

Nővér, Szakápoló

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az info@cubedrop.hu email címen lehet!

Cégnév: Cube Drop zrt.
Kapcsolattartó: Palócz Adrienne