Alsófülkés darukezelő (Raum Salzburg)

Feladatok

  • Önálló munkavégzés építkezésen
  • Alső vezérlésű darukezelés
  • Utasítások végrehajtása építkezésen

Elvárások

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Alsó vezérlésű darun szerzett munkatapasztalat
  • Darus jogosítvány szükséges
  • Saját autó munkába járáshoz szükséges

Amit kínálunk

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 15,04 euró / óra + nettó 26,40/22,00/13,20 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap
  • Osztrák partner által szervezett és fizetett szállás (csak munkanapokra fizetett, melyet munkanap követ)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • N émet nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Leírás

  • Munkavégzés helye: Ausztria, Raum Salzburg
  • Munkakezdés ideje: 2020.07.13.Osztrák partnerünknek keresünk hosszú távú munkára, építkezésre alsó vezérlésű darukezelőt alap/kommunikációs szintű német nyelvtudással

Munkavégzés helye

Ausztria, Salzburg

Cégnév: Karrier Job