ALM szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Részvétel a csoportszintű forrásgyűjtési- és elosztási alapelvek, illetve a transzferárazás kidolgozásában és gondozásában
  • Makrogazdasági folyamatok nyomon követése, elemzése (kiváltképp a monetáris és fiskális politika hatásainak figyelemmel kisérése)
  • A banki könyvi, hazai és nemzetközi értékpapír és tőkepiaci befektetéseinek lebonyolítása, kezelése, döntés a portfólió eszközallokációjáról
  • Részvétel a csoportszintű eszköz- forrás gazdálkodás menedzselési és mérlegkockázatok mérési módszerének kidolgozásában, valamint az elfogadható kockázatok mértékére vonatkozó limitek kialakításában
  • Módszertanok, folyamatok fejlesztése

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 éves Treasury területen szerzett tapasztalatod van
  • Önállóan végzed a munkát
  • Analitikus gondolkodásmód jellemez

ELŐNY:

  • SQL lekérdezésben szerzett tapasztalat
  • Inforex ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.

Cégnév: MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.