ALM specialista

Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzés, tréning
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A  kereskedési (Treasury) könyv eredménymérésének elvégzése
  • Közreműködés az üzletági jövedelmezőség kontrolling típusú meghatározásában, az eredmények allokációjában illetve magyarázatában
  • Az Európai Unió Felügyeleti Hatóságai által előírt jelentésszolgálatok (EMIR, SFTR) üzemeltetése
  • Az EMIR/CSA és a GRMA margin keretrendszer üzemeltetése
  • A pozícióvezető rendszerben a piaci és törzsadatok karbantartása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Érdekel a banki szféra és szívesen kipróbálnád magad banki környezetben

    Számviteli ismeretekkel rendelkezel
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Piaci kockázatkezelési ismeretekre tettél szert
  • Jól kommunikálsz angolul

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • IFRS riportingban szereztél tapasztalatot
  • Ismered a Bloomberg, reuters piaci információs rendszereket

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat.

Cégnév: MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.