Feladatok

  • Az állatorvos irányítása mellett – adott esetben önálló módon - részt vesz az Állatkert állategészségügyi felügyeletében, az állatállomány preventív- és akut kezelésében és azok felügyeletében, dokumentálásában, az ellátáshoz szükséges eszközök nyilvántartásában.
  • Az állatok ellátása során együttműködik az állatgondozókkal, segíti a takarmányozási vezető munkáját. A gyűjteményvezető irányítása mellett az állatgyűjteményhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat lát el. Továbbá külső partnerekkel, hatóságokkal kapcsolatot tart.

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • kiváló kommunikációs-, problémamegoldó készség, csapatjátékos;
  • megbízhatóság, precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • takarmányozástani ismeretek, mikrobiológiai labor-gyakorlat;
  • lőfegyver engedély;
  • nehézgépkezelői szakképesítés;
  • élőállat szállítói engedély;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem és széles körű béren kívüli juttatások (cafeteria, továbbképzési lehetőségek stb.);
  • rugalmas munkarend és változatos munkakör;
  • stabil háttér és hosszú távú munkalehetőség;
  • inspiráló munkakörnyezet, támogató és barátságos légkör;
  • szakmai előmenetel lehetősége.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!
Cégnév: Nagyerdei Kultúrpark Nonprofit Kft.