Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi   termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel az összes kontinensen.

A Ceva-Phylaxia Zrt. Minőségellenőrzési Osztálya Állatházába új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevű, elismert és felkészült csapatunkhoz

Állatorvos

munkakörbe,

Feladatok:

  • Felel az állatházban folyó munka szakmai felügyeletéért
  • Részt vesz az állatoltási feladatokban
  • Felelős a teszt tervek pontos végrehajtásért
  • Irányítja a hozzá beosztott állatgondozók munkáját
  • Heti munkatervek készítése és végrehajtása
  • Vizsgálatok GMP szerinti dokumentációja
  • Adatbázisok kezelése, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Állatorvosi végzettség
  • Pályakezdő vagy 1-3 év tapasztalat
  • Pontos, precíz dokumentáció
  • GMP elvek követése és betartatása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Monotonitástűrés

Előny:

  • GMP gyártóhelyen szerzett tapasztalat
  • FELASA "C" típusú végzettség
  • Jártasság szövettani munkákban

Amit kínálunk:

  • A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalatának
  • Lehetőség új módszerek elsajátítására és használatára
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:
    • cafeteria
    • étkezési hozzájárulás – meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat
    • sportolási lehetőség
  • Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
  • Ingyenes parkolási lehetőség, cégünk parkolóiban
  • Multinacionális háttért

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Állatorvos

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát levélben vagy e-mailben juttassa el hozzánk „Állatorvos” hivatkozással.

Cégnév: CEVA-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. Ceva Sante Animale