A dinamikusan fejlődő veszprémi állatkert a számos látnivaló mellett változatos munkákat és stabil jövedelmet biztosít. Amit kínálunk

  • Rugalmas munkalehetőség akár heti néhány napban
  • Diákok, pályakezdők, munkanélküliek, másodállást keresők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Feladatok: A következő feladatok ellátására várjuk a jelentkezéseket:

  • sétány- és kifutófelügyelői feladatok ellátása
  • animátori feladatok ellátása
  • jegyellenőrzés
  • kertészeti és egyéb kisegítő, karbantartó feladatok ellátása

Elvárások:

  • heti 1-2 nap munkavégzés 07.00-18.00 közötti 8 órás műszakokban
  • jó kommunikációs készség
  • kulturált megjelenés
  • barátságos, ügyfélcentrikus személyiség

Jelentkezéshez kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.