Az AndreasAgro Skandináv Zrt. immár több, mint 10 éve sikeres szereplője a munkaerőpiacnak, elsősorban mezőgazdasági tapasztalattal rendelkező és angolul kommunikációképes szak-, segéd- és betanított munkásoknak biztosít munkalehetőséget Dániában.

Főbb feladatok, munkák:

    Szereted az állatokat és van tapasztalatod a mezőgazdaságban? Szeretnél minimum nettó 450.000 Ft-nak megfelelő dán koronát keresni? Kipróbálnád magad külföldön, de eddig nem mertél belevágni? Ne habozz, ha akár egy kicsit is beszélsz angolul, jelentkezz hozzánk, hiszen velünk rövid- és hosszútávra is vállalhatsz munkát külföldön.
    A szállás ingyenesen biztosított, a kiutazás megszervezésében segítünk! Bejelentett dán munkákat kínálunk.
    Az alábbi feladatokra várjuk a munkavállalókat:
    • Tehenészetekben,
    • sertéstelepeken,
    • csirkefarmokon,
    • az állatok ellátásában, etetésében, tisztántartásában, fejésében kell segíteni, illetve
    • egyéb farmkörüli munkákat kell végezni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Állatgondozásban szerzett tapasztalat (akár háztáji is)
    • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Jogosítvány

Amit kínálunk:

    • bérezés megegyezés szerint
    • dániai bejelentett munkaviszony
    • ingyenes szállás és rezsi Dániában
    • a kiutazás megszervezésében segítséget nyújtunk
    • magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk segíti a külföldön levő munkavállalókat.
    Interjúzási lehetőséget biztosítunk budapesti, nyíregyházi, vagy szegedi ügyfélszolgálati irodáinkban, illetve skype-on/messengeren! Akár azonnali munkakezdésre is van lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Dánia

A jelentkezés gombra kattintva kérjük küldje el jelentkezését és csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: AndreasAgro Skandináv Munkaerőpiaci Zrt.