Feladatok: -150 tehenes húshasznú marhatelepen napi etetés elvégzese etetőkocsival -Teleszkoposrakodó géppel szénázás almolás -Gépek karbantartása takarítása -Egyeb állatrendezési feladatok segítése Elvárásaink: -Traktoros és rakodó gépes tapasztalattal rendelkezőt -Állat szerető -B kat jogosítvány -Józan életű jó fizikumu Előnyt Jelent: -T kat jogosítvány -Szarvasmarha telepi takarmányos tapasztalat -Állatgondozói tapasztalat -Nehézgépkezelői jogosítvány -Solt és vagy 30 km belüli lakos Amit kínálunk: -Biztonság kiszámíthatóság -korszerű jó minőségű gépek -Lakhatás ha szükséges -Bejárási támogatás Munkavégzés helye: Solt Jeletkezni lehet telfonon
Cégnév: Hirdetésben megadva
Kapcsolattartó: Borbély István
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Gépkezelő állás Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Magyar családi vállalkozásként azért dolgozunk, hogy újrahasznosított termékeinkkel mi is tegyünk mindannyiunk egészségéért, a tisztább környezetért. ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gépmester Heves megye

az üzem fehér részlegén a gyártósorok, termelő gépek üzemeltetése, gépsorok működésének felügyelete, gépek, gépsorok javítása ellenőrzések végzése ... »