Légi szállítmányozó partnercégünk számára csomagoló munkatársakat keresünk teljes munkaidőbe, állandó délelőttös műszakba versenyképes kereseti lehetőséggel Vecsésen található logisztikai központba. A bejárás tömegközlekedési eszközzel is megoldott.

Feladatok:
• Műszaki termékekre vonatkozó csomagolási, címkézési feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Raktári tapasztalat

Amit kínálunk:

• Versenyképes kereseti lehetőség
Műszakbeosztás: 1 műszakos, állandó nappalos munkarend,
Munkaidő: 8.00-16.30 hétfőtől péntekig
• Kultúrált munkakörülmények
• Szabad hétvége
• Munkába járás BKK autóbusszal megoldható.

Fényképes önéletrajzzal, melyet e-mail címre várunk. Telefonos jelentkezéseket a +36 20 453 4145 , a +36 20 323 0705, vagy a +36 20 341 4577 számokon fogadunk.

Cégnév: Kangaroo Group Kft.