Nemzetközi áruházláncokat üzemeltető partnercégünk számára targoncás elhordó-anyagmozgató, valamint áruösszekészítő munkatársakat keresünk teljes munkaidőbe, állandó délelőttös műszakba kiemelkedő kereseti lehetőséggel Bicskén található logisztikai központba. A bejárás céges buszokkal megoldott a környező településekről.

Feladatok:
• Termékek megadott lista alapján történő összekészítése.
• Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés targonca segítségével vagy anélkül
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Raktári tapasztalat
• Érvényes targoncavezetői jogosítvány megléte

Amit kínálunk:
• Kiemelkedő kereseti lehetőség
• Műszakbeosztás: 1 műszakos, állandó délelőttös munkarend, hétfőtől péntekig
• Kultúrált munkakörülmények
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szabad hétvége
• Munkába járás, ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről: Felcsút, Alcsútdoboz, Vértesacsa, Lovasberény, Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Bicske, Tata, Vértesszőlős, Tatabánya, Szár, Szárliget

Fényképes önéletrajzzal, melyet e-mail címre várunk. Telefonos jelentkezéseket a +36 20 453 4145 , a +36 20 323 0705, vagy a +36 20 341 4577 számokon fogadunk.

Cégnév: Kangaroo Group Kft.